O nás

Naša spoločnosť sa venuje profesionálnemu ozvučeniu a osvetleniu koncertov, kultúrnych a spoločenských podujatí a tiež prenájmu pódií, striech a konštrukcií pre vnútorné aj vonkajšie akcie. Zabezpečujeme ozvučenie a osvetlenie podujatí všetkého druhu od firemných a reklamných prezentácií cez plesy, večierky a oslavy až po hudobné koncerty a open-air festivaly všetkých žánrov. Venujeme sa tiež organizácii a propagácii koncertov a podujatí a sprostredkovaniu služieb s tým súvisiacich. Spoločnosť MysterySound vznikla v roku 2013 spojením firiem Hybridus a RG Sound. Obe firmy majú dlhoročné skúsenosti v oblasti technického zabezpečenia koncertov a kultúrnych podujatí . Vďaka čomu sa nám podarilo dať dokopy team profesionálov na ktorých sa môžete spoľahnúť.

Našim zákazníkom sa snažíme vždy ponúkať služby len na tej najvyššej profesionálnej úrovni lebo veríme, že najlepšou reklamou je dobre odvedená práca.

Technika

Na ozvučovanie a osvetľovanie podujatí používame len profesionálnu techniku overených značiek. Pri našej práci chceme dosahovať čo najlepšie výsledky preto je pre nás kvalita a spoľahlivosť používanej techniky veľmi dôležitá.

znacky
designed and powered by mysterysound.sk © copyright 2013 TOPlist